• AustriaCity Break, Ski, Parc de distractii, Shopping
  • UngariaStatiuni Balneo, Budapesta, Balaton, Hajduszobozlo!
  • BulgariaVacante avantajoase la munte sau la mare, reduceri Early Booking, platesti 6 si stai 7 nopti, Oferte Speciale
  • GreciaHoteluri, Vile si Apartamente pe Grecia continentala si insulara. Tot ce iti doresti intr-o singura destinatie!
  • CroatiaVacante perfecte, peisaje frumoase, culori incredibile si relaxare!
  • SloveniaVacante pentru iubitorii sportului - o destinatie frumoasa in orice anotimp.
  • MuntenegruLitoral si munte intr-o singura destinatie.
  • RomaniaE timpul sa ne redescoperim tara: statiuni montane, litoral, delta, manastiri, statiuni balneo, orase si peisaje superbe.
Austria1 Ungaria2 Bulgaria3 Grecia4 Croatia5 Slovenia6 Muntenegru7 Romania8
 
HOME PAGE
 

Hotel Alexandra Golden Boutique 5* - THASSOS, Grecia

Hotel Alexandra Golden Boutique 5*

Hotelul Alexandra Golden Boutique 4* este un hotel de lux din Insula Thassos, ce ofera oaspetilor o combinatie a confortului modern cu simplitate, camerele fiind evidentiate prin mobila moderna in stil minimalist. Facilitati hotel: restaurant, receptie 24h, restaurant a la carte, internet wireless, parcare, centru SPA, sala de gimnastica, piscina exterioara, sezlonguri si umbrelute la plaja & piscina, bar la piscina, Piano Bar, sala de conferinte. Facilitati camere: aer conditionat, halate si papuci de baie, CD player, uscator de par, internet wireless, minibar, seif, Tv Sat, telefon, televizor LCD.


Hotel Alexandra Golden Boutique5*, THASSOS, GRECIA Hotel Alexandra Golden Boutique5*, THASSOS, GRECIA Hotel Alexandra Golden Boutique5*, THASSOS, GRECIA Hotel Alexandra Golden Boutique5*, THASSOS, GRECIA Hotel Alexandra Golden Boutique5*, THASSOS, GRECIA Hotel Alexandra Golden Boutique5*, THASSOS, GRECIA Hotel Alexandra Golden Boutique5*, THASSOS, GRECIA Hotel Alexandra Golden Boutique5*, THASSOS, GRECIA Hotel Alexandra Golden Boutique5*, THASSOS, GRECIA Hotel Alexandra Golden Boutique5*, THASSOS, GRECIA

Tarifele sunt in EUR/persoana/noapte - MIC DEJUN
Hotel Alexandra Golden Boutique 5**30.04-19.05.2019
23.09-15.10.2019
20.05-07.06.201908.06-04.07.201905.07-28.07.201929.07-24.08.201925.08-22.09.2019
Maisonette cu piscina privata142188221238288231
Junior Suite cu piscina privata Garden View109145167181222176
Junior Suite Garden View6892106114141111
Junior Suite Sea View7397112122148117
Junior Suite cu piscina privata Sea View126168194209258204
Supliment Demipensiune323232323232
Supliment Pachet Gold747474747474

Adresa: Golden Beach, Skala Panagia, Thassos, Grecia - 64004.

HOTEL DOAR PENTRU ADULTI

Reducere 15% pentru rezervarile efectuate si achitate integral inainte de 31.01.2019 pentru toate sederile.

Reducere 10% pentru rezervarile efectuate intre 01.02 - 15.03.2019 pentru toate tipurile de sedere.

Cina este servita, numai salatele si aperitivele sunt tip bufet.

Imaginile prezentate aici ofera o impresie generala a hotelului. Facilitatile pot fi putin diferite fata de aceste exemple, precum si denumirea tipului de camere. 

Distantele afisate in descrierea hotelului / vilei sunt aproximative cu o toleranta oarecare ±.



Rezerva Hotel

REZERVARI ONLINE

Cauta Hotel/Statiune:
 
Abonare Newsletter

GRECIA VARA 2018
Hotel
Grand Beach 3*
de la 48 Eur/pers/noapte
Mic Dejun
Hotel
Aethria 3*
de la 27 Eur/pers/noapte
Mic Dejun
Hotel
Potos 3*
de la 22 Eur/pers/noapte
Mic Dejun
ApartHotel
Ntinas Filoxenia 3Keys
de la 27 Eur/pers/noapte
Demipensiune
Hotel
Korina 2*+
de la 27 Eur/pers/noapte
Mic Dejun
 
Home | Harti Grecia | Contact
 
Site Protectia Consumatorului: | www.anpc.gov.ro| Copyright 2017 © SC ALTOURSL SRL | Termeni si conditii GDPR