• AustriaCity Break, Ski, Parc de distractii, Shopping
  • UngariaStatiuni Balneo, Budapesta, Balaton, Hajduszobozlo!
  • BulgariaVacante avantajoase la munte sau la mare, reduceri Early Booking, platesti 6 si stai 7 nopti, Oferte Speciale
  • GreciaHoteluri, Vile si Apartamente pe Grecia continentala si insulara. Tot ce iti doresti intr-o singura destinatie!
  • CroatiaVacante perfecte, peisaje frumoase, culori incredibile si relaxare!
  • SloveniaVacante pentru iubitorii sportului - o destinatie frumoasa in orice anotimp.
  • MuntenegruLitoral si munte intr-o singura destinatie.
  • RomaniaE timpul sa ne redescoperim tara: statiuni montane, litoral, delta, manastiri, statiuni balneo, orase si peisaje superbe.
Austria1 Ungaria2 Bulgaria3 Grecia4 Croatia5 Slovenia6 Muntenegru7 Romania8
 
HOME PAGE
 

Hotel Ilio Mare 5* - THASSOS, Grecia

Hotel Ilio Mare 5*

Hotel Ilio Mare 5* este una dintre cele mai bune locatii ale insulei Thassos, amplasat exact pe plaja. Hotelul are camere elegante, gradini tropicale incarcate de palmieri, mici cascade si ofera o priveliste unica asupra Marii Egee. Hotelul dispune de Receptie 24 h, restaurant a la carte, aer conditionat in zonele publice, bar, lift, facilitati pentru persoane cu handicap, spalatorie, parcare (gratuita), restaurant, room service, camere pentru nefumatori, centru SPA, servicii de masaj, piscina exterioara. Camerele sunt dotate cu aer conditionat, balcon, aparat pentru cafea, uscator de par, mini bar,  radio, TV Satelit, telefon.

Contra Cost: Minibar, Baby cot.

Gratuit:

Aer conditionat, Wi-Fi, Safe box(in camera), 

Demipensiune bufet.Pranzul-meniu


Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA

Tarifele sunt in EUR/persoana/noapte - DEMIPENSIUNE
Hotel Ilio Mare 5**27.04-30.04.2018
25.09-07.10.2018
01.05-10.06.201611.06-10.07.2018
24.08-10.09.2018
11.07-23.08.201811.09-24.09.2018
Camera Dubla 44508610869
Camera Dubla Sea View51579012077
Camera Dubla Superior56609712782
Garden Suite6985145177112
Camera Family596812013499
Junior Suite Side Sea View576310813590
Suite - sea view6677132154106
Primul si al 2lea copil 3-11.99 ani 50%50%50%50%50%
Al 3lea Adult-30%-30%-30%-30%-30%
Infant 0-2.99 aniGratuitGratuitGratuitGratuitGratuit

Adresa: Dassilio Prinou, Prinos, Thassos, Grecia - 64010.

EARLY BOOKING:

Reducere 15% pentru rezervari facute pana la data de 31.01.2018 numai pentru sejururile .

Reducere 10% pentru rezervari facute intre 01.02 - 30.04.2018 pentru toate sejururile .

Imaginile prezentate aici ofera o impresie generala a hotelului. Facilitatile pot fi putin diferite fata de aceste exemple, precum si denumirea tipului de camere.

Distantele afisate in descrierea hotelului / vilei sunt aproximative cu o toleranta oarecare ±.



Rezerva Hotel

REZERVARI ONLINE

Cauta Hotel/Statiune:
 
Abonare Newsletter

GRECIA VARA 2018
Hotel
Grand Beach 3*
de la 48 Eur/pers/noapte
Mic Dejun
Hotel
Aethria 3*
de la 27 Eur/pers/noapte
Mic Dejun
Hotel
Potos 3*
de la 22 Eur/pers/noapte
Mic Dejun
ApartHotel
Ntinas Filoxenia 3Keys
de la 27 Eur/pers/noapte
Demipensiune
Hotel
Korina 2*+
de la 27 Eur/pers/noapte
Mic Dejun
 
Home | Harti Grecia | Contact
 
Site Protectia Consumatorului: | www.anpc.gov.ro| Copyright 2017 © SC ALTOURSL SRL