• AustriaCity Break, Ski, Parc de distractii, Shopping
  • UngariaStatiuni Balneo, Budapesta, Balaton, Hajduszobozlo!
  • BulgariaVacante avantajoase la munte sau la mare, reduceri Early Booking, platesti 6 si stai 7 nopti, Oferte Speciale
  • GreciaHoteluri, Vile si Apartamente pe Grecia continentala si insulara. Tot ce iti doresti intr-o singura destinatie!
  • CroatiaVacante perfecte, peisaje frumoase, culori incredibile si relaxare!
  • SloveniaVacante pentru iubitorii sportului - o destinatie frumoasa in orice anotimp.
  • MuntenegruLitoral si munte intr-o singura destinatie.
  • RomaniaE timpul sa ne redescoperim tara: statiuni montane, litoral, delta, manastiri, statiuni balneo, orase si peisaje superbe.
Austria1 Ungaria2 Bulgaria3 Grecia4 Croatia5 Slovenia6 Muntenegru7 Romania8
 
HOME PAGE
 

Hotel Ilio Mare 5* - THASSOS, Grecia

Hotel Ilio Mare 5*

Hotel Ilio Mare 5* este una dintre cele mai bune locatii ale insulei Thassos, amplasat exact pe plaja. Hotelul are camere elegante, gradini tropicale incarcate de palmieri, mici cascade si ofera o priveliste unica asupra Marii Egee. Hotelul dispune de Receptie 24 h, restaurant a la carte, aer conditionat in zonele publice, bar, lift, facilitati pentru persoane cu handicap, spalatorie, parcare (gratuita), restaurant, room service, camere pentru nefumatori, centru SPA, servicii de masaj, piscina exterioara. Camerele sunt dotate cu aer conditionat, balcon, aparat pentru cafea, uscator de par, mini bar,  radio, TV Satelit, telefon.

Contra Cost: Minibar, Baby cot.

Gratuit:

Aer conditionat, Wi-Fi, Safe box(in camera), 

Demipensiune bufet.Pranzul-meniu


Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA Hotel Ilio Mare5*, THASSOS, GRECIA

Tarifele sunt in EUR/persoana/noapte - DEMIPENSIUNE
Hotel Ilio Mare 5**27.04-30.04.2017
25.09-07.10.2017
01.05-10.06.201711.06-10.07.2017
24.08-10.09.2017
11.07-23.08-201711.09-24.09.2017
Camera Dubla 4045759963
Camera Dubla Sea View47518210570
Camera Dubla Superior50548411175
Garden Suite6377126154102
Camera Family536210512290
Junior Suite Side Sea View51579411582
Suite - sea view607011513996
Primul si al 2lea copil 3-11.99 ani 2424242424
Al 3lea Adult-30%-30%-30%-30%-30%
Infant 0-2.99 aniGratuitGratuitGratuitGratuitGratuit
Supliment Pensiune Completa - adult2424242424
Supliment Pensiune Completa - copil 3-11.99 ani1515151515

Adresa: Dassilio Prinou, Prinos, Thassos, Grecia - 64010.

EARLY BOOKING:

Reducere 15% pentru rezervari facute pana la data de 31.01.2017 numai pentru sejururile cu Demipensiune.

Reducere 10% pentru rezervari facute intre 01.02 - 30.04.2017 pentru toate sejururile cu Demipensiune

Imaginile prezentate aici ofera o impresie generala a hotelului. Facilitatile pot fi putin diferite fata de aceste exemple, precum si denumirea tipului de camere.

Distantele afisate in descrierea hotelului / vilei sunt aproximative cu o toleranta oarecare ±.



Rezerva Hotel

REZERVARI ONLINE

Cauta Hotel/Statiune:
 
Abonare Newsletter

GRECIA VARA 2017
Hotel
Hera 3*
de la 37 Eur/cam/noapte
Fara Masa
Hotel
Golden Sand 3*
de la 62 Eur/cam/noapte
Fara Masa/supliment
Villa
Eleni Apartments 3 Keys
de la 79 Eur/vila/noapte
Fara Masa
Villa
Galanis Apartments 3 Keys
de la 34 Eur/cam/noapte
Fara Masa
Villa
Eirini Studios 3 Keys
de la 51 Eur/cam/noapte
Fara Masa
Villa
Alexandra Rooms 3 keys
de la 45 Eur/cam/noapte
Fara Masa
Villa
Maria Rooms 3 Keys
de la 56 Eur/cam/noapte
Fara Masa
 
Home | Harti Grecia | Contact
 
Site Protectia Consumatorului: | www.anpc.gov.ro|