• AustriaCity Break, Ski, Parc de distractii, Shopping
  • UngariaStatiuni Balneo, Budapesta, Balaton, Hajduszobozlo!
  • BulgariaVacante avantajoase la munte sau la mare, reduceri Early Booking, platesti 6 si stai 7 nopti, Oferte Speciale
  • GreciaHoteluri, Vile si Apartamente pe Grecia continentala si insulara. Tot ce iti doresti intr-o singura destinatie!
  • CroatiaVacante perfecte, peisaje frumoase, culori incredibile si relaxare!
  • SloveniaVacante pentru iubitorii sportului - o destinatie frumoasa in orice anotimp.
  • MuntenegruLitoral si munte intr-o singura destinatie.
  • RomaniaE timpul sa ne redescoperim tara: statiuni montane, litoral, delta, manastiri, statiuni balneo, orase si peisaje superbe.
Austria1 Ungaria2 Bulgaria3 Grecia4 Croatia5 Slovenia6 Muntenegru7 Romania8
 
HOME PAGE
 

Hotel Kriopigi Beach 4* - HALKIDIKI KASSANDRA, Grecia

Hotel Kriopigi Beach 4*

Hotel Kriopigi Beach 4* din Kriopigi - Kassandra - Halkidiki este  situat la aproximativ 800 m de plaja si la 90 km de aeroportul din Salonic.

Hotel Kriopigi Beach 4* din Kriopigi - Kassandra - Halkidiki dispune de un restaurant cu aer conditionat, bar la piscina, lobby bar, supermarket, magazin de suveniruri, TV lounge, sala de conferinte cu 130 locuri, sala de fitness, sauna, jacuzzi, miniclub, loc de joaca pentru copii, 2 piscine cu sectiuni pentru copii, shuttle bus.

Hotel Kriopigi Beach 4* din Kriopigi - Kassandra - Halkidiki dispune de camere duble (18 mp) cu frigider, aer conditionat, TV satelit, telefon, baie cu dus si uscator de par, balcon sau terasa. Apartamente (45 mp) cu chicineta/living, minibar, dormitor, baie proprie, semineu, televizor, DVD player si balcon. Sport: sala de fitness, teren de baschet si tenis de masa, scufundari, surf, volei pe plaja.

Gratuit: wi fi in lobby, zona piscinei si camere, sezlonguri si umbrelute pe plaja, transfer la plaja. Seif - contra cost la fata locului. Mesele sunt tip bufet. Family room- este cu bunk beds


Hotel Kriopigi Beach4*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel Kriopigi Beach4*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel Kriopigi Beach4*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel Kriopigi Beach4*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel Kriopigi Beach4*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel Kriopigi Beach4*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel Kriopigi Beach4*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel Kriopigi Beach4*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel Kriopigi Beach4*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA Hotel Kriopigi Beach4*, HALKIDIKI KASSANDRA, GRECIA

Tarifele sunt in EUR/persoana/noapte - DEMIPENSIUNE
Hotel Kriopigi Beach 4**27.04-19.05.2017
08.10-15.10.2017
20.05-24.06.2017
20.09-07.10.2017
25.06-16.07.2017
26.08-19.09.2017
17.07-25.08.2017
Single room land view46628092
Superior double room land view36475666
Double room land view34455363
Superior double room-Bunk beds - land view52607584
Executive double room land view38505869
Junior suite sea view7688112120
Adult in pat suplimentar-30%-30%-30%-30%
Copil 2-11,99 ani in pat suplimentarGratuitGratuitGratuitGratuit
Supliment all inclusive adult / copil16161616
Sejur minim3335

Reducere 30% pentru rezervarile efectuate si achitate integral inainte de 31.03.2017!

Reducere 25% pentru rezervarile efectuate intre 01.04-30.04.2017 achitate integral inainte de 30.04.2017!

Adresa: Kriopigi – Kassandra, Halkidiki, Grecia GR-63077.

Imaginile prezentate aici ofera o impresie generala a hotelului. Facilitatile pot fi putin diferite fata de aceste exemple, precum si denumirea tipului de camere. 

Distantele afisate in descrierea hotelului / vilei sunt aproximative cu o toleranta oarecare ±.



Rezerva Hotel

REZERVARI ONLINE

Cauta Hotel/Statiune:
 
Abonare Newsletter

GRECIA VARA 2017
Hotel
Hera 3*
de la 37 Eur/cam/noapte
Fara Masa
Hotel
Golden Sand 3*
de la 62 Eur/cam/noapte
Fara Masa/supliment
Villa
Eleni Apartments 3 Keys
de la 79 Eur/vila/noapte
Fara Masa
Villa
Galanis Apartments 3 Keys
de la 34 Eur/cam/noapte
Fara Masa
Villa
Eirini Studios 3 Keys
de la 51 Eur/cam/noapte
Fara Masa
Villa
Alexandra Rooms 3 keys
de la 45 Eur/cam/noapte
Fara Masa
Villa
Maria Rooms 3 Keys
de la 56 Eur/cam/noapte
Fara Masa
 
Home | Harti Grecia | Contact
 
Site Protectia Consumatorului: | www.anpc.gov.ro|